Tekuté zlato Cadence - sada 30 + 30 ml

Neohodnoceno
179 Kč
Skladem

S tekutým zlatem proměníte jakýkoli povrch ve zlatý. Barva je velmi intenzivní, zářivá a výborně kryje a neztrácí v průběhu času ani jas, ani intenzitu.

Tekuté zlato je přímo ideální pro projekty Home Deco a všechny druhy restaurátorských a dekoračních prací. Původně bylo vyvinuto na zdobení skla a zrcadel, ovšem můžete ho využít i při papírovém tvoření. Tekuté zlato lze nanášet jednoduše štětcem nebo tupováním. Můžete zvýraznit detaily nebo zlatit celé plochy. Je možné využít i šablony.

Jednoduchý postup

Smícháme velmi malé množství obsahu obou nádobek. Klidně začněte malými kapkami například na víčku od barvy. Dojde k reakci a vytvoření „tekutého zlata“. Tím pak dekorujeme daný povrch pomocí štětce nebo houbičky. Při dekoraci na sklo naneste volně nebo přes šablonu (tu můžete nalepit pomocí lepidla na šablony) silnou vrstvu média. Vyčkejte 2–5 min. Potom dostatečně vymyjte.

Praktické pro použití

Zlato vytváříme postupně po malých množstvích a s nanášením neotálíme, jelikož zlato poměrně rychle zasychá a neudrží si dlouho tekutou konzistenci.

Štětce, šablony a další pomůcky ihned po práci umyjte nebo namočte, aby na nich barva nezaschla.

Po úplném zaschnutí není voděodolné.